Blog peTeava

peTeava.ro – Multumita voua, am ajuns in TOPUL cautarilor pe Google din 2011

Postat de admin pe 16 Decembrie 2011 95 comentarii
"peTeava.ro", "iphone 5" si "angry birds" se afla printre cele mai cautate cuvinte pe Google in 2011. Multumim userilor nostri, cei mai cool si bine informati internauti romani!

Multumita voua, utilizatorilor site-ului peTeava.ro, am ajuns in topul cautarilor pe Google din 2011.

Google a realizat in premiera pentru Romania traditionalul Zeitgeist ("spirit al vremurilor"), care arata cum s-a vazut anul 2011 pe internet de catre romani, oferind o perspectiva unica asupra evenimentelor majore din acest an si cele mai fierbinti tendinte bazate pe cautari efectuate in Romania.

Site-ul peTeava.ro s-a facut remarcat in doua dintre cele mai marii categorii din acest an: Cele mai mari cresteri si Cele mai rapide cresteri din Romania pe segmentul divertisment.
In acest an, cele mai populare cautari arata interesul in crestere pentru emisiuni TV, retele sociale, tehnologie si filme, adica tot ce gasesti peTeava.ro.



Cele mai mari cresteri


peTeava.ro isi face loc si printre cei mai populari 10 termeni cautati de romani in 2011. Aici ne-am batut cu drama anului - bac 2011, reteaua sociala-gigant si cele mai populare emisiuni de talente din Romania.

1. romanii au talent
2. fb
3. iphone 5
4. yahoo mail sign
5. angry birds
6. bacalaureat 2011
7. x factor
8. pe teava.ro
9. 990
10. culoarea fericirii

Cele mai rapide cresteri din Romania pe segmentul divertisment


La categoria cele mai rapide cresteri in divertisment ne bucuram sa vedem ca i-am luat fata youtube-ului!

1. romanii au talent
2. culoarea fericirii
3. eurovision 2011
4. x factor
5. down on me
6. seniorita
7. fb
8. pe teava.ro
9. 990
10. youtube.com

In pregatirea raportulului pentru anul 2011, Google a extras termenii cei mai frecvent cautati pentru aceasta perioada, in mai multe categorii precum cele mai mari cresteri in divertisment, persoane, calatorii, precum si topul filmelor, stirilor si tematicilor sportive.

Topul celor mai cautate filme din Romania

Cum ar arata filmul perfect pentru romani? Topul celor mai cautate filme in anul 2011 arata ca filmul ideal in Romania ar fi unul actiune sau thriller. Daca adaugam un dram de SF, multa comedie si romantism avem o imagine foarte buna a gusturilor romanilor in materie de filme.

1. Limitless
2. Fast Five
3. Source Code
4. Thor
5. Hall Pass
6. Bad Teacher
7. Priest
8. Friends With Benefits
9. Beastly
10. The Mechanic

Top Google Stiri

Cel mai cautat subiect din acest an au fost rezultatele slabe inregistrate la examenul de Bacalaureat, care au starnit o dezbatere intensa pe internet. In plus, subiectele legate de educatie s-au aflat in topul cautarilor.

1. rezultate bacalaureat 2011
2. romania
3. youtube
4. edu.ro
5. romanii au talent
6. stiri
7. loto
8. rezultate evaluare nationala
9. steaua
10. cluj

Cele mai rapide cresteri din Romania pe segmentul calatorii

Ofertele atractive pe litoralul din Romania, Bulgaria si Grecia au dominat topurile. Deschiderea Transalpina, soseaua situata la cea mai mare altitudine din Romania, a starnit dorinta romanilor de calatorie, harta Transalpina inregistrand cea mai rapida crestere intr-un timp foarte scurt, fiind mai populara decat cautarile traditionale pentru sarbatorile de Paste sau destinatii de vis ca St. Tropez.

1. oferte litoral 2011
2. litoral bulgaria 2011
3. vacante ieftine 2011
4. sejur grecia 2011
5. transalpinaharta
6. vacanta paste 2011
7. st tropez
8. royal holiday palace
9. sejur turcia 2011
10. albena 2011

Cele mai rapide cresteri din Romania pe segmentul persoane

Moartea tragica a celebrei cantarete Amy Winehouse a luat prin surprindere multi romani, numerosi fani cautand informatii despre decesul, activitatea si viata ei personala. Au urmat picanteriile despre viata celebritatilor locale, cu Oana Zavoranu si Daniela Crudu inregistrand cele mai rapide cresteri in cautarile de persoane din Romania.

1. amy winehouse
2. oana zavoranu
3. daniela crudu
4. selena gomez
5. florin salam
6. rihanna
7. andra
8. nicolae guta
9. inna
10. justin bieber

Topul cautarilor in domeniul sportiv

Cautarile pe segmentul sportiv arata ca turneele de tenis aduna cel mai mare interes pe internet, cu US Open in top, urmat de turneele de la Roland Garros, Wimbledon si Australian Open. Dar sa nu uitam ca fotbalul este inca sportul rege in Romania. Pagina Federatiei Romane de fotbal a fost locul de intalnire pentru fani, fiind una dintre cele mai cautate in categoria sport.

1. us open 2011
2. frf-ajf
3. roland garros 2011
4. australian open 2011
5. wimbledon 2011
6. handbal volei
7. champions league 2011
8. cupa romaniei 2011
9. mihai nesu
10. live score hunter

Surse:
New Media
Ziarul Financiar
money.ro

Comenteaza acest articol!

Poti folosi urmatoarele tag-uri HTML: STRONG, A, BLOCKQUOTE, CODE
Nume:
Comentariu:
Email: (nu va fi afisat)
Website:
 

Comentarii la acest articol

MARIA a zis:

Multumesc pentru toate si “LA MULTI ANI”; M A R I A!

16 Decembrie 2011 11:40

HA_NA a zis:

Ma bucur ca am contribuit la aceasta performanta,urmaresc acest site de vreo 2 ani ,zi de zi intru pe el ,numai pe el ,ai multimesc din suflet ca exista,ca imi face viata frumoasa cu filmele asiatice pe care le posteaza,pe care le subtitreaza acei oameni minunati,sanatate si numai bine !-viata lunga tuturor celor care sustin acest minunat -pe TEAVA.ro

16 Decembrie 2011 11:48

alex.techiu a zis:

Sper ca anul viitor sa fiti pe locul 1, va doresc mult succes !:)

16 Decembrie 2011 12:02

cameliaefrimov a zis:

La asemenea filme şi seriale, muzică şi divertisment, era şi cazul… multumiri, pe această cale, tuturor celor care au postat, au tradus, cu infinite eforturi, filmele, aducând producţii din cele mai bune şi făcându-ne surprize deosebite… baci… LA MULŢI ANI!

16 Decembrie 2011 12:13

Hwarang a zis:

Meritati si mai mult!!La anul sa va vedem pe locul 1!! S-o datora si noua,dar si voua ,celor care,prin stradania si daruirea voastra munciti la intretinerea acestui site,si nu in ultimul rand celor care ‘urca’atatea si atatea filme ,seriale,glume,poze,….si TRADUCATORILOR atator “minuni”care ne aduc bucurie si ne fac sa va cautam,sa va urmarim!!Multumim tuturor!!

16 Decembrie 2011 12:54

Elenad a zis:

Va doresc sarbatori fericite , impliniri depline si numai lucruri bune sa vi se intimple , iar anul care vine sa fiti pe locul 1sau 2 daca se poate. Va multumesc din suflet pentru tot ce faceti ptr. noi.

16 Decembrie 2011 12:55

secret a zis:

va doresc mult succes in continuarie

16 Decembrie 2011 12:59

Bebe a zis:

Foarte frumos. Bravo

16 Decembrie 2011 13:04

Bebe a zis:

Foarte tare. Bravo

16 Decembrie 2011 13:04

manudrag a zis:

pentru ca aici gasim multe lucruri care ne intereseaza si ne plac si pentru ca va iubim! bafta in continuare!

16 Decembrie 2011 13:10

adsoare a zis:

Din punctul meu de vedere sunteti pe primul loc. Nu-mi incep ziua de munca fara a accesa site-ul vostru,iar ultimele momente libere din zi vi le dedic. La mai mare si
La multi ani!

16 Decembrie 2011 13:17

iulia a zis:

Bravo voua! gasim ce cautam pe situl vostru!
bravo! La multi ani!

16 Decembrie 2011 13:18

baby56 a zis:

Sunteti un site foarte prompt la solicitarile useri-lor,diversificat si dati dovada de seriozitate.Va doresc sa ajungeti pe locul 1!

16 Decembrie 2011 13:57

veraiscru a zis:

toata familia suntam dependenti de voi!va multumim si asteptam locul 1!

16 Decembrie 2011 14:18

iulian a zis:

dude ma bucur ca in fiecare zi intru si gasesc o sumedenie de filme vechi si noi multumiri pt eforturile depuse nu va luati lumea in cap cu aceste premii sa le zicem asa si tot inainte si sa auzim numai de bine

16 Decembrie 2011 14:24

mariana a zis:

ma bucur ca aveti asa realizari frumoasa , chiar meritati .felicitari

16 Decembrie 2011 14:48

Silvia Ionescu a zis:

Voi chiar meritati sa fiti in toate topurile de gen. Pe situl vostru eu gasesc tot ce ma intereseaza si voi oferiti ce este mai bun. Felicitarile mele si mult succes si pe viitor!

16 Decembrie 2011 14:51

lucia a zis:

Pai era de asteptat. In materie de filme sunteti tari. Abia apare un film si hop pe teava.

16 Decembrie 2011 15:17

wolfyna a zis:

o sa fiti cei mai cautati aveti cele mai tari postari din romania suces in continuare

16 Decembrie 2011 15:34

vvvvvvvvvvvv a zis:

Mult succes pe mai departe.Sarbatori fericite!

16 Decembrie 2011 16:17

Basescu a zis:

hai cu pirateria :)))

16 Decembrie 2011 17:40

User a zis:

Felicitări, peTeava.ro
După părerea mea, meritaţi locul I!
Vă urez cu sinceritate Sărbători fericite!

16 Decembrie 2011 17:42

Valeria Ghinea a zis:

Cred ca este binemeritat! Ati muncit si iata rezultatele! La multi ani!

16 Decembrie 2011 18:28

FB. a zis:

Mai rar sa intalnesc numai cuvinte de lauda, avand in vedere conduita noastra ‘balcanica”
Felicitari

16 Decembrie 2011 18:36

ionita iulian a zis:

va doresc succes

16 Decembrie 2011 19:56

ramona a zis:

va multumesc!!! PE TEAVA.RO TUTUROR COLABORATORILOR SI CREATORUL ACESTUI SITE MULTUMESC TUTUROR SI VA UREZ UN Mos Craciun cu suflet bun, Sa va aduca in Ajun, Carduri VISA Diamant, Carnavaluri pe la Rio, Brazilience-n custodie, Haide, gata cu VISAtul, S-a mai ars si cozonacul! la multi ani ! un an mai bun si sarbatori fericite tuturor .

16 Decembrie 2011 20:06

Daniela a zis:

Va multumesc din suflet pentru munca depusa! sper sa continuati sa ne bucurati timp cat mai indelungat!

16 Decembrie 2011 20:59

mary a zis:

ma bucur ca am fost si eu de folos dar mi-ar placea sa raduceti mai multe seriale coreene noi. va multumesc.

16 Decembrie 2011 22:23

Elenad a zis:

Multumesc peteava.ro , meriti toate laudele si sa iti mearga din ce in ce mai bine. Mie personal mi-ai luminat zilele cu aceste seriale minunate. Sarbatori fericite!

16 Decembrie 2011 22:46

Blog VitaClub a zis:

Foarte tare, se pare ca rezultatele nu intarzie sa apara. Felicitari si sper ca pe 2012 sa ma gasesc si eu intr-unul din topuri:)

17 Decembrie 2011 04:45

carmen a zis:

felicitari! meritati din plin! sarbatori frumoase si linistite!

17 Decembrie 2011 06:42

DILA a zis:

Meritati si mai mult! La anul sa va vedem pe locul 1! Cel mai mult vi se datoreaza voua ,celor care,prin stradania si daruirea voastra munciti la intretinerea acestui site,si nu in ultimul rand TRADUCATORILOR atator “minuni”care ne aduc bucurie si ne fac sa va cautam,sa va urmarim!Multumim tuturor!
Va urez un an nou care sa va aduca multe bucurii si impliniri.

17 Decembrie 2011 09:22

Rafaeloa a zis:

Sper sa ajungeti pe locul 1,ca youtoobe

17 Decembrie 2011 11:34

Rafaeloa a zis:

VdORESC SA AJNGETI PE locul 1 ca Youtoobe

17 Decembrie 2011 11:58

rodicabtz a zis:

Ma bucur pentru locul obtinut, am contribuit si eu ,laptopul meu fiind 90% peteava. Filmele postate ( doar cele coreene) le urmaresc, insa cu greu ma gasesc ceva de vazut, intrucit am vazut tot. Sper ca anul 2012 sa va ridice in virful topului, eu promit ca voi fi mereu aici. Multumesc ca existati. LA MULTI ANI

17 Decembrie 2011 12:22

mihaiela a zis:

va multumesc multde tot si felicitari meritati locul pentruca noi cei plecati din tara ne uitam pe teava ro si ne simtim ca fiind mai aproape de casa gasim tot pe situl vostru mult succes in continuare si sarbatori fericite va doresc tuturor celor ce se ocupa de acest sit

17 Decembrie 2011 19:44

dora a zis:

datorita voua ,am putut vedea toate serialele si filmele care le urmaresc.UN AN MAI BUN SI PUTERE DE MUNCA! la multi ani!

17 Decembrie 2011 23:13

Anastase a zis:

Felicitari b.
Si la anul sa fiti pe locul 1 !!!

18 Decembrie 2011 03:14

nelu a zis:

Multumita vaua am putut vedea excelent serialul PRISON BREAK,toate sezoanele!
LA MULTI ANI!

18 Decembrie 2011 11:59

AFLOROAEI EVELINA a zis:

va multumim pt toate filmele frumoase postate si subtitrate, sa durati vesnic

18 Decembrie 2011 14:17

Desene Animate a zis:

Felicitari :)

18 Decembrie 2011 17:28

alina a zis:

Sunteti cei mai buni!:)

18 Decembrie 2011 22:47

Victor a zis:

Merci,sinteti bunni!Incercati sa rexolvati un mod de cautare mai rapid(ca la biblioteca?).Felicitari!

19 Decembrie 2011 17:22

cora a zis:

Felicitari si multumesc pentru ca exista acest site . Deasemenea mutumesc celor care posteaza filme coreene .
la multi ani si mult succes. Sper sa va vad la anul pe primul loc.

19 Decembrie 2011 22:13

roxana cristea a zis:

Se vede ca va impaunati, nu mai oferiti nimic pe gratis; sunt si oameni care nu se pricep mult la internet dar asta e, “tiganul cand se vede imparat…..” doar vip ajunge. Sa va fie totusi rusine si sa v-o luati peste bot cat de curand

20 Decembrie 2011 21:12

Dorel a zis:

Seriozitatea este întotdeauna răsplătită și pusă în voloare. Sărbători binecuvântate echipei Pe Țeavă, colaboratorilor fără de care nu se poate reuși și nu în ultimul rând userilor! Un an nou mai bun cu sănătate și realizări inspirate!

21 Decembrie 2011 01:47

ghempes a zis:

sunteti f tari si ma ajutat pentru a vedea filme va urez un an nou si un an care vine si cu mai muye succese bafta

21 Decembrie 2011 13:07

sica a zis:

poate site-ul o fi cautat be google dar asta nu inseamna ca e si cel mai vizitat, exista un site de acelasi profil (tot romanesc) care e mult mai popular si mult mai bun

22 Decembrie 2011 15:37

GRIGORE a zis:

FELICITARI PETEAVA!!!!

22 Decembrie 2011 20:59

andreimmc a zis:

sarbatori fericite–LA MULTI ANI

23 Decembrie 2011 07:02

Tv Online a zis:

Felicitari! bravo voua… doar ca e naspa faza cu plata pt vizualizare… nu`s destule reclamele pe video?:(

23 Decembrie 2011 23:33

arpi a zis:

Pe mine ma intereseaza documentarele despre natura, univers sau descoperiri. Sau materiale crestine. Sa postati va rog documentare integral pe viitor si nu pe fragmente, pe cat e posibil subtitrate in romaneste.
Multumesc frumos si succes.
Sarbatori fericite daca tot e ajunul Craciunului cand postez acest comment.

24 Decembrie 2011 05:57

lolea a zis:

Ascensiunea de care beneficiati,se datorează numai din partea voastră,pentru că a-ţi fost promţi la cererile nostre.La anul,sper să ajungeţi pe locul 1.Sărbătorii fericite si să ne reântălnim sănătoşi.

24 Decembrie 2011 06:53

Maria si Lucian a zis:

Va multumim pentru diversitatea subiectelor pe care le abordati,pentru corectitudinea de care dati dovada si pentru profesionalism in jurnalistica.Un singur amendament,daca-mi permiteti : In cazul in care un film a fost retras din diferite motive,scoate-ti-l (!). Nu are rost sa-l mai accesam,sa ne pierdem timpul,daca el NU EXISTA. Trecand peste acest aspect,Va dorim,SARBATORI FERICITE, “LA MULTZI ANI !” si” CRACIUN FERICIT !” la toata echipa.
Cu stima,
Maria si Lucian

24 Decembrie 2011 15:59

ionut a zis:

multumesc pt toate serialele coreene…..si la anu sa fiti pe locul 1….

24 Decembrie 2011 16:23

julyiuly a zis:

Keep going ! Mos Craciun bate la usa,scoate mana din manusa,si va da din palma lui,darurile cerului,langa brad si langa foc sa va umple de noroc. Sarbatori Fericite !

24 Decembrie 2011 16:42

corny a zis:

Multumiri pt.tot ceea ce faceti pt.noi…sunteti cei mai tari…La Multi Ani!

24 Decembrie 2011 17:39

liana-claudia a zis:

eu am cautat mai mult filme, dar daca am contribuit la succesul vostru sa va fie de bun augur… totusi n-am gasit tot ce am cautat…

24 Decembrie 2011 18:46

croitoru vasile a zis:

sunteti tari

24 Decembrie 2011 19:13

delpierro a zis:

oricum de departe sunteti cei mai buni….urmaresc acest site de vreo trei sau patru ani si sincer mi se pare cel mai complex…are cam tot ce vrei…felicitari celor care il administreaza….si findca suntem in ajunul Craciunului urez la toti colaboratorii site-ului peteava.ro un Craciun fericit!

25 Decembrie 2011 13:39

Paul a zis:

eu niciodata nu am vazut un film pe acest site!!!!Orice player am vazut continea mesajul “acest a fost inlaturat ca urmare a incalcarii term. si cond. de utiliz. peTeava.ro”.Ma enerveaza:|Si aveati un player asa bun…..pacat……

25 Decembrie 2011 18:28

anonim a zis:

si daca tot ati ajuns in top va-ti gandit sa cereti bani pt a mai viziona filme??? ceva tipic, inevitabilul s-a produs clar vreti sa faceti un leu pe moca…….

25 Decembrie 2011 23:57

ionica a zis:

la multii anii tuturor care vizioneaza pe tevaa ,mie unul imi placa gasesc multe din filmele care ma intereseaza ,multumim

26 Decembrie 2011 11:08

But Gheorghe a zis:

Sarbatori fericite!

26 Decembrie 2011 12:47

brailamuntenia a zis:

Felicitari ! La Multi Ani !

26 Decembrie 2011 22:53

Dan a zis:

Felicitari, pacat ca tocmai acum v-ati gasit sa il faceti platit

27 Decembrie 2011 01:34

zorinatm a zis:

va mulțumim pentru ca ați fost mereu cu noi și am văzut atâtea seriale și filme on line pe situl vostru într-adevăr meritați și mai mult și cu siguranță veți obține acest lucru anul următor dar eu sunt dezamăgită de restricționarea utilizatorilor și plata unor taxe pentru a putea vizualiza diferitele seriale apărute în Romania sper pe viitor sa reconsiderați aceasta obtiune va doresc Sărbători Fericite și un an plin de împliniri :)

27 Decembrie 2011 11:30

x a zis:

Si tot asa de rapid o sa mergeti in jos daca obligati lumea sa plateasca pt cont vip.

27 Decembrie 2011 13:48

Carmindy a zis:

Sunt fana voastra ,va multumesc pentru varietatea de filme pe care le postati.Recunosc pentru mine aveti calitatea unui drog ,odata accesat nu-l poti lasa.

27 Decembrie 2011 13:49

sinca monica a zis:

si pentru ca v-am ajutat si am urmarit siteul acum ne restrictionati accesul de ce ne cereti sa ne facem cont vip poate nu toti avem chiar si acei 3-4 euro pe luna pentru un astfel de cont asta estein loc de multumesc din partea voastra,nu?sau poate cererea nu vine din partea voastra si atunci ar trebui sa faceti ceva sa remediati problema daca aveti un raspuns pentru mine va rog sa-mi raspundeti va multumesc

27 Decembrie 2011 16:51

maritanase a zis:

multumesc frumos, santeti TARI!!!!

27 Decembrie 2011 18:03

daniela a zis:

Felicitari sunteti grozavi.(din pacate in ultima vreme nu vrea sa imi mearga scrie: eroare de comunicare!nu inteleg de ce! e nevoie de a ma inregistra-conectare ceva special! nu inteleg)daca stie cineva se poate sa ma lamureasca,multumesc.

27 Decembrie 2011 22:28

daniela a zis:

Am facut si Login dar nu primesc link-ul de activare prin email (folderul “bulk” nu gasesc) ma ajuta cineva,multumec.

27 Decembrie 2011 22:43

STEFAN a zis:

IMI PLACE PE TEAVA AM CONT SI SUNT FILME FRUMOASE

28 Decembrie 2011 00:15

ceeee ??? a zis:

In momentul in care cersiti bani ca urmare a bunei strategii gandite de voi,atunci,veti reusi contraperformanta de a nu mai exista !!! Lasati va de cerut bani,nu de altceva dar cei care v au ridicat va pot trage in jos !!! —MARE GRESAELA CEEA CE FACETI CU CERUTUL BANILOR— “Cheia succesului” in acest tip de “afacere” este tocmai LIBERTATEA si GRATUITATEA…daca libertatea este relativa,gratuitatea deja nu va mai exista in cazul vostru !!! Cautati va alt tip de finantare daca vreti sa rezistati pe viitor,altfel acest articol va fi istorie ptr.voi !!!

28 Decembrie 2011 13:44

adrian a zis:

Si drept multumire ce faceti puneti taxa…conturi VIP. Nota 10! Talhari de prima clasa!

28 Decembrie 2011 20:57

catyb a zis:

intr-adevar felicitari ptr munca depusa,ptr materialele postate,care aduna din ce in ce mai multi fani si si datorita lor ati ajuns in topul cautarilor…dar de ce suntem pedepsiti acum sa nu putem viziona ce dorim?eu accesez acest site cred ca de mai multe ori pe zi,cand am putut am si contribuit financiar ,dar de ce ne-ati ingradit accesul?nu mi se pare corect sa ma fortati sa platesc

29 Decembrie 2011 11:02

tenda a zis:

Felicitari si “La Multi Ani !”

29 Decembrie 2011 13:01

Gheorghe Daniel a zis:

frumos, dar credeam ca era gratis sa vezi oline .mergeti inainte ca faceti bine:))))

29 Decembrie 2011 22:21

johnrecord a zis:

dupa mine, sunteti cei mai tari!
aici am gasit intotdeauna tot ce am vrut.
La multi ani, si la mai mare!

29 Decembrie 2011 23:09

razvan a zis:

felicitari! peteava.ro e unul din cele mai bune site-uri de profil din romania.si,dupa parerea mea,a ajuns in acest top din doua motive principale:1) calitate! site-ul merge perfect!filmele se incarca tot timpul foarte bine 2) este gratuit! :D numai ca acest lucru a disparut odata cu intrarea in topul cautarilor pe google.ceea ce mi se pare putin…urat :D eu unul nu as alege acesta modalitate de a face bani de pe urma site-ului,sau pentru a il dezvolta.dar,fiecare cu parerea lui.daca cei care administreaza site-ul au reusit sa il aduca pana aici inseamna ca stiu mai bine ca mine ce trebuie facut de aici inainte :D oricum,felicitari!!!

30 Decembrie 2011 20:51

azram a zis:

Da !!! cred ca e mult de lucru , dar se merita . BRAVO !!! Un an nou fericit ,

31 Decembrie 2011 11:05

ana maria a zis:

sunteti singurii care au cele mai bune filme si mai ales ca la voi se poate uita lumea fara sa se intrerupa vreun film.am vazut pe teava.ro ce inseamna calitatea.va multumesc ca existati.va urez un an nou in care sa vi se implineasca visul acela de a ajunge pe locul 1.felicitari,,,,,.

31 Decembrie 2011 16:02

Deea a zis:

Multumita fanilor anime , daca nu se incarcau pe situl asta anime nu era asa cautat , dar , din pacate am observat ca PeTeava e facut pentru profit :-q…

01 Ianuarie 2012 16:12

v1per a zis:

Mda ok multumita noua dar daca ati ajuns in top chiar trebuie sa platim si sa vizionam deja e prea mult :).Pacat era un site bun unde putei vedea multe filme sau seriale dar trebuie sa va intelegem traim in Romania.App am o idee pentru voi ;)) puneti taxa si pt cei ce vor sa-si faca cont nou

01 Ianuarie 2012 19:35

virgil a zis:

Succes in continuare si un An mai bun la toti!

02 Ianuarie 2012 12:08

ionut93zz a zis:

Urmaresc si de de ceva vreme acest site.Dar acum 2 zile am vazut ca trebuie sa iti faci un fel de abonament ca sa poti vedea in continuare clipurile…si nustiu cati vor mai intra acum pe site sa urmareasca clipurile pentru ca lume nu prea are bani in zilele de azi.

02 Ianuarie 2012 18:36

brailamuntenia a zis:

Sunteti cei mai tari !. La Multi Ani !

02 Ianuarie 2012 19:39

KKKT a zis:

bine ca acum va trebuie sa va dam bani ca sa ne uitam la video-uri… dupa ce ca aveti paginile pline de reclame si mai faceti si reclama la fiecare video 10 secunde cu un alt video de pe alt site care da bani pt click-uri… profitorii dracu, dupa ce va intra mai multi pe site si sunteti mai cunoscuti imediat va schimbati…

03 Ianuarie 2012 16:57

roman a zis:

va-ti stricat.acum e crizA?v-am urmarit 3 ani.rusine.si la noi este criza|rusineeeeeeeeeeeee

03 Ianuarie 2012 23:24

Ionut a zis:

felicitari dar sa va fie si rusine in acelasi timp pentru modificarile facute. Sa stiti ca a fost o miscare proasta si o sa pierdeti foare mult.

04 Ianuarie 2012 00:20

Berty a zis:

Noi trebuie sa va multumim ca ati facut acest site minunat.De obicei can vreau sa ma uit la un film primu lucru pe care il fac e sa ma uit pe teava sa vad daca e acolo daca nu e nu ma mai uit.Pentru ca nu gasesti filme in alte pari la aceiasi calitate.Si la sfarsit cum am zis la inceput cxa trebuie sa va multumin eu va mutumesc enorm pentru acest site.

04 Ianuarie 2012 08:42

Berty a zis:

Vreau sa imi cer scuze pentru greselile de scriere dar am o problema cu tastaturasi sterge si scrie aiurea

04 Ianuarie 2012 08:44

De CE? a zis:

nu o sa mai fiti nici in top 100 daca websitul va avea faza cu VIP si toate erorile in continuare

care-i rostul sa mai postam seriale sau filme sau animeuri, daca costa bani pt. ca lumea sa se uite la ele, lumea nu o sa se mai uite, toata munca depusa de traducatori va fi degeaba vor fi demotivati,ei ce castiga?

plangeri ca lumea nu se poate uita sau trebuie sa trimita coduri prin sms si alte prostii :|

ati ajuns in top 10 doar pentru ca lumea apreciaza situl, dar asta se va schimba curand si veti pierde “bani” care pt. voi sunt cei mai importanti

puteti sa aveti cate reclame vreti dar sa nu ne luati dreptul de a ne uita pe gratis

Care-i rostul, doar banii? Pana acum ati reusit sa intretineti websitul asa ca nu bagati la discutie asta. Numai banii va intereseaza!

14 Ianuarie 2012 17:41

betterlive a zis:

anul asta sigur nu o sa mai fiti pe primul loc datorita ca ati scos toate filmele coreene…pacat ca multa lume s-au inscris pe site sa urmareasca filme coreene ….pacat pt munca depusa celor care traduceau filmele …asa va pierdeti utilizatorii….sunt multi ca mine care timpul liber il petrecea pe teava …pacat de site-ul asta …..era prea frumos ca sa dureze cam asa se intampla in tara asta